למה משתמשים בגז צחוק בטיפול שיניים

גז צחוק – על מה ולמה ?

השימוש בגז צחוק (חמצן דו-חנקני) מתאים לגברים ולנשים מגיל שנתיים והוא מיועד בעיקר למי שסובלים מפחדים, חששות וחרדות בטיפול שיניים. כמו כן, גז צחוק הוא כלי פרקטי שמשמש רופאי שיניים בעת טיפול באנשים בעלי מוגבלות רפואית, פיזית ונפשית.

היתרון המרכזי של גז הצחוק בא לידי ביטוי בתוקף ההשפעה שלו: מצד אחד, גז צחוק נכנס לפעולה כמעט מידית – וכך מאפשר לבצע את טיפולי השיניים באופן אופטימאלי. מצד שני, השפעת הגז על הגוף נפסקת כמעט מיד לאחר הסרת המסכה. למעשה, כל מה שצריך לעשות על מנת להתאושש הוא לשתות מים ולאכול מזונות רכים.

גז צחוק לטיפול בטיחותי ואפקטיבי

בנקודה זו, כדאי להזכיר את העובדה כי רק לרופא שעבר הכשרה מתאימה מותר על פי חוק להשתמש בגז צחוק במסגרת טיפולי שיניים. אף על פי שמדובר בחומר כימי שנמצא ממילא בכמויות קטנות באוויר – ולמרות שהוא אינו מסוכן – רמת ההכשרה והמקצועיות של הרופא תקבע לעתים קרובות את תוצאות הטיפול ואת ההשלכות של השימוש בגז הצחוק על המטופל. בכל מקרה, שימוש נכון בגז צחוק על ידי רופא שמוסמך לכך הוא בטיחותי לחלוטין ואין כל סיבוכים שקשורים אליו.

המומחים במרפאת דנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מובילים בחדשנות טכנולוגית וגאים להציע גם לתושבי שדרות ואשקלון את היתרונות הטמונים בשימוש בגז צחוק. בין אם ברצונכם בבדיקה שגרתית או בטיפול בבעיות קיימות, נשמח לתאם עמכם פגישת היכרות.

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם חבר :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

יש כאן עוד כמה טובים: