סוגי הטיפולים שלנו

סוגי הטיפולים שלנו

יש לחייך

בדנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מבצעים הלבנת שיניים בשתי שיטות:

  1. הלבנת שיניים – טיפול ביתי –  במסגרת הטיפול הביתי אנו מכינים עבורך תבנית לשיניים על פי מידותיך ונותנים לך הנחיות לטיפול בביתך, כך שתוך 7-14 ימים תוכל להתחיל לראות תוצאות.
  2. הלבנת שיניים – טיפול במרפאה – במסגרת הטיפול במרפאה אנו משתמשים במכשיר וחומר המזרז את תהליך הלבנת השיניים, ומאפר לך לצאת עם חיוך מלא שיניים לבנות לאחר שעתיים של טיפול. הטיפול הוא חד פעמי.
קרא עוד

עד לפני מספר שנים שיחזור שיניים אחריות נעשה בעיקר בעזרת סתימת אמלגם (סתימות כסופות) המכילה חומר כספית. אמנה בינלאומית קבעה כי חומר הכספית רעיל וגורם בין היתר לפגיעה במערכת העצבים.

כיום נעשה יותר שימוש בסתימה לבנה וזו מאיימת להדיח לחלוטין את מקבילתה, סתימת האמלגם. כחלק מהשאיפה התמידית שלנו לחדשנות ושימוש בחומרים איכותיים, דנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מעמידה לרשותך טיפול בסתימות לבנות.

הסתימה הלבנה אינה מכילה כספית, אסתטית יותר, נצמדת לחומר השן בקלות (יוצרת קשרים עם חומר השן), תיקונה מורכב פחות, ופגיעתה בחומר שן בריא הוא מינימלי.

מאז הגעתה האירה הסתימה הלבנה את חיוכם של מיליונים וגם החיוך שלך יכול להיות מואר, לתיאום תור >>

קרא עוד

מחלת חניכיים היא אחת המחלות הנפוצות ביותר אצל בני האדם. טיפולי החניכיים מתמקדים בטיפולים במערכת האחיזה של השיניים. מחלה זו  הנה זיהומית, והיא נגרמת ע"י חיידקים אשר הורסים את הרקמות סביב השן, כך נגרמת ספיגתה של העצם התומכת. שלב מתקדם של דלקת חניכיים הוא ניידות השיניים ואבדנן המוחלט, לכל התופעות יכול להתווסף ריח רע מהפה.

בשלב  הראשון למחלה, מופיע דימום בעת הצחצוח, צבע החניכיים משתנה מורוד לאדום ותיתכן נפיחות באזורים מסוימים. בשלב זה עדיין לא נפגעים העצם והסיבים המחברים אליה את השן ולכן ניתן לפתור את הבעיה בקלות יחסית.
במצב מתקדם של המחלה, מעורבות כל הרקמות התומכות בשן ויש פגיעה בעצם המכתשית. בכדי להימנע מהחמרה, חשוב מאוד לטפל בהקדם ולקיים בדיקות תקופתיות לטובת פה בריא ונעים.

אל תיזכר כשכבר יהיה מאוחר, תאם בדיקה כבר עכשיו >>

קרא עוד

רבים נוטים לחשוב שאבנית בשיניים מגיעה כתוצאה מתחזוקה לקויה של היגיינת השיניים. למעשה, אבנית תצטבר בשיניים ותגרום להיווצרות חיידקים גם כשתחזוקת השיניים האישית שלנו קפדנית מאוד. אבנית בשיניים גורמת ליצירת רובד דביק על פני השיניים שנקרא פלאק, עיסת הפלאק מכסה את השיניים, חודרת מתחת לקו החניכיים ונדבקת לכל משטחי השיניים הטבעיים ושאינם טבעיים.

לכן ניקוי אבנית מומלץ לבצע כל חצי שנה ובאופן עקבי כחלק מבדיקה תקופתית לשימור בריאות הפה והחניכיים.

תאם תור ברגע להסרת האבנית בשיניים >>

קרא עוד

שחזור Inlay-Onlay משמש כשלב ביניים של שיקום אזורים שבורים או סדוקים בשן, טרם הגעה לטיפול שורש, כאשר עדין ניתן להציל את השן, אנו מעצבים את מבנה ה- Inlay-Onlay מחומרים מתקדמים במעבדת השיניים המקצועית שלנו – ומקבעים אותם בהתאמה מלאה למבנה השן שלך.

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

טיפול שורש הנו אחד מטיפולי השיניים השכיחים ביותר. מטרתו לשמר שיניים פגועות ע"י טיפול ממוקד בעצב ובחומר הנמצא בתוך ליבת השן. בטיפול כזה לא "הורגים את השן" כמו שחלק מהמטופלים מכנים זאת, אלא מסלקים באופן כירורגי את הרקמות שבתוך הליבה, מנקים את החלל שנוצר וממלאים אותו בחומר מיוחד המאפשר את המשך תפקודה של השן. טיפול מהיר בבעיה ימזער את הסיכוי לשימוש בשיניים מלאכותיות בעתיד.

רוצה ליהנות מאחוזי הצלחה גבוהים? תאם תור עכשיו בלחיצה פשוטה >>

קרא עוד

דנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מעמידה לרשותך מגוון טיפולי בכתר:

  1. כתר מתכת – כתר על בסיס מתכת, המצופה בחרסינה. לכתר מראה טבעי. זהו כתר סטנדרטי המקובל במרפאות ברחבי העולם.
  2. כתר זירקוניה – כתר על בסיס אבן זירקוניה ללא מתכת בכלל. המצופה בחרסינה או שעשוי במלואו מחריטה בזיקרוניה. לכתר מראה טבעי ושקוף, והוא שימושי במיוחד בשיניים קדמיות.
  3. כתר מתכת אצילה – כתר על בסיס סגסוגת המצופה בחרסינה. בהיותו מבוסס על סגסוגת זהב, הוא מקנה גוון צהבהב המקל על הגעה לצבע הטבעי של השן. בהיותו מבוסס על מתכת אצילה הוא ידידותי יותר לחניכיים.

אם לא התחלת את היום עם חיוך, נשמח לקבל את פרטיך – כי ביכולתך לשנות את המחר.

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

השתלת עצם היא פעולה כירורגית שבה משלימים עצם בלסת. המטרה היא לספק בסיס, יציבות וקיבוע לאחר אובדן שיניים ולפני השתלה. השתלת עצם מסייעת לאיחוי לסת שבורה או סדוקה לאחר מצבי טראומה, וחשוב להקדים ולבצע אותה בסמוך למקרה הטראומה בכדי למנוע נזקים בלתי הפיכים.

פה בריא ותחושה נוחה הם השלב הראשון בדרך לחיוך מושלם

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

רבים נבהלים כששומעים את צמד המילים "עקירת שן", ובמיוחד הביטוי "עקירה כירורגית". זה נשמע מאוד כואב ומפחיד, ואכן מדובר בהליך מורכב. עם זאת, כל עוד מי שמטפל בכם הוא רופא שיניים מנוסה, אין לכם כלל ממה לדאוג.

עקירת שן תתבצע במידה וישנן בעיות חניכיים שגורמות לחוסר תמיכה בשן, כשיש הרס כותרתי או במקרים של שן רקובה אשר לא ניתן להציל. כמו כן, במצבים בהם עששת מתפתחת באזורים בעייתיים כמו בשורש השן, נבצע עקירה (כאשר לא ניתן לבצע טיפול שורש).

למעשה, עקירת שן הנה תהליך שבסופו מוצאת השן מהפה. לקראת עקירה כירורגית חשוב להקפיד שהרופא המטפל בעל ניסיון עם עקירות שיניים כירורגיות. למעשה כל רופא שיניים מסוגל לבצע עקירת שן פשוטה. אך כאשר מדובר בעקירה כירורגית שהנה כאמור מורכבת יותר, מומלץ לפנות לרופא שיניים בעל ניסיון בעקירת שיני בינה, עקירת שינה בינה כלואות ועקירות כירורגיות. כמו כן, טרם הטיפול יש לבצע צילום פנורמי, זהו הליך שיש לתעד אותו. באם רופא שיניים אומר לכם כי יש לבצע עקירה וכי אין צורך בצילום – צריכה להידלק אצלכם נורת אזהרה.

כחלק מהמחויבות שלנו למקצועיות וחדשנות, אצלנו תוכלו לבצע צילום פנורמי במקום ולחסוך את הזמן במכוני הרנטגן השונים. הניסיון הרב שצברנו עומד לשירותך כעת במרחק לחיצה >>

קרא עוד

בציפוי שיניים אנו יוצרים מראה אחיד של הפה והחיוך. אנו מצפים את השיניים בשכבה עליונה ובגוון אחיד, יוצרים אחידות במראה, ומכסים רווחים שאולי קיימים בין השיניים הטבעיות. אנו משתמשים בשכבת ציפוי דקה ביותר (בדומה לעדשת מגע), שאינה פוגמת בתחושה הטבעית של השן. ציפוי השיניים יוצר מראה אסתטי ואחיד של הפה ומקנה חיוך מושלם, תורם לשיפור ההרגשה האישית ותחושת הביטחון והדימוי העצמי. ציפוי שיניים מתאים לגברים ונשים מגיל 18 ומעלה.

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

עקב השאיפה התמידית שלנו לחדשנות טכנולוגית, דנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מעמידה לרשותך מערך טיפול נוח במיוחד, הכולל ביצוע צילום פנורמי בתוך המרפאה. שירות זה מקנה לך את האפשרות לקבלת טיפול כולל ומלא מבלי הצורך להתרוצץ למכוני צילום, ומקצר את משך הטיפול באופן משמעותי.

רוצה לחסוך זמן ולקבל טיפול מקיף במקום אחד?

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

שתלים דנטליים משמשים כשורש מלאכותי לשיניים שאבדו, ובסיס יציב וחזק לשן מלאכותית חדשה (כתר על גבי מבנה ושתל). אנשים אשר בפיהם שיניים תותבות (לסת חלקית או מלאה) מעידים על אי נוחות וקשיים בתפקוד היום-יומי. שחזור ע"ג שתלים דנטליים, החל מחוסר שן אחת ועד ללסת שלמה – משמש תחליף תמידי לבעיית שיניים תותבות, ומסייע למנוע אובדן מוקדם של השיניים הנותרות.

טיפול באמצעות שתלים דנטליים משפר את איכות החיים ומחזק את הביטחון העצמי – באפשרותך לתאם כעת פגישה בלחיצה >>

קרא עוד

אנשים רבים חוששים לחייך. הם חוששים מכיוון שהם סובלים מתופעה שנקראת Gummy Smile – תופעה שבה השפה העליונה מתרוממת למעלה וחושפת את החניכיים העליונים באופן לא פרופורציונלי, ובכך נפגמת האסתטיקה של החיוך. 

בעבר, הטיפול המקובל לתופעה זו היה כירורגי. 

כיום, במרפאתנו, ניתן לבצע טיפול בוטוקס ע"י רופא שהוכשר בתחום. הזרקת הבוטוקס, הינה טיפול חדשני, נטול כאבים ופשוט המאפשר חיוך זוהר ואסתטי. 

הזרקת בוטוקס מרפה  את שריר השפה העליונה ומביאה לשמיטתה מטה ובכך למעשה פותרת את בעיית החניכיים החשופות. 

הטיפול מורכב מסידרה של הזרקות בוטוקס. הוא מתקיים במרפאתנו, אחת למספר חודשים, לפי הצורך. במקרים רבים, לאחר מספר טיפולים, השריר נרפה, והצורך בהזרקת הבוטוקס מתמעט.

רוצה לחסוך זמן ולקבל טיפול מקיף במקום אחד?

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד

הזרקת בוטוקס למניעת חריקת שיניים בזמן השינה. אנשים רבים סובלים מתופעת חריקת שיניים בשינה. אנו במרפאת ד"ר ד"ר בסטון – דנטל סנטר, מטפלים בשיטת הזרקת בוטוקס גם לצורך מניעת חריקת השיניים בשינה. עד היום, נהוג היה לטפל בסד לילה, המגן על השיניים מנזקי החריקה בשינה. שיטת הבוטוקוס הינה שיטה חדשנית, במסגרתה לאחר ההזרקה, מתבצעת הרפיה של שריר הלעיסה דבר המונע את שחיקת השיניים ומביא להקלה משמעותית בכאב הנובע מכך. את השינוי מרגישים כבר מספר ימים לאחר ההזרקה הראשונה.

הטיפול מורכב מסידרה של הזרקות בוטוקס על ידי רופא שיניים בעל הכשרה בתחום. הוא מתקיים במרפאתנו, אחת למספר חודשים, לפי הצורך. במקרים רבים, לאחר מספר טיפולים, השריר נרפה, והצורך בהזרקת הבוטוקס מתמעט. 

באפשרותך לתאם כעת פגישה בלחיצה >>

קרא עוד

התקנת שיניים תותבות קבועות או נשלפות, מסייעות לא רק במראה יותר אסתטי, אלא גם בתור מבנה תומך לעצמות הלסת התחתונה ומפרק הלסת. עם שימוש קבוע בשיניים תותבות, צורת הפה נשמרת והסיכוי להיווצרות בעיות של תבנית או צורה הופך נמוך הרבה יותר.

שיניים תותבות צריכות להיות מתוחזקות היטב. מה שאומר – אם במקרה נוצר שבר או סדק במבנה השיניים, יש לתקנם מיד על מנת לאפשר את המשך הפעילות התקינה של הפה והלסת ולמעשה את שגרת היום. ניקיון של שיניים תותבות כולל את צחצוחן מדי יום, כמו גם את טבליתן במים עם כמוסה מיוחדת מדי שבוע אשר משמשת לניקוי יסודי יותר.

שגרת יום נוחה זו לא פריבליגיה, נציגנו ממתינים לפנייתך >>

קרא עוד

הרמת סינוס היא פעולה כירורגית שנועדה להכשיר את הפה לפני השתלת שיניים והיא מבוצעת לאחר החלטת רופא על הצורך בה, ובמיוחד במטופלים שלהם היה חוסר בשיניים תקופה ארוכה לפני ביצוע השתלה. זהו טיפול שנעשה בלסת עליונה, במידה ונזקקים לו.

אנו מבצעים הרמת סינוס בשתי שיטות – השיטה הפתוחה והשיטה הסגורה. שיטת הביצוע אף היא נקבעת על ידי הרופא, לאחר בדיקה ובעת בניית תכנית הטיפול וע"פ הצורך.

רוצה ליהנות מאחוזי הצלחה גבוהים? קביעת תור עכשיו תאפשר לך לצאת עם חיוך מחר.

קבע תור עכשיו – וצא עם חיוך מושלם

קרא עוד
הצעד הראשון לקראת חיוך בריא ויפה,
מתחיל בשיחת ייעוץ ללא התחייבות