מרפאת ילדים מובילה

מרפאת ילדים מובילה

במרפאת דנטל סנטר בהנהלת ד"ר בסטון מאמינים שילדים צריכים לקבל יחס מיוחד. תפיסה זו באה לידי ביטוי אצלנו כבר מרגע קבלת הפנים, דרך שיחת ההיכרות שאנו מנהלים עם הילדים – ולכל אורך הטיפול עצמו.

כמרפאת ילדים מובילה, אנו שומרים על שקיפות מול ההורים ועושים הכל על מנת לספק לך מידע מקצועי ואמין. מטרתנו היא להעניק לילדכם את טיפול השיניים המושלם ולהבטיח להם חיים המלווים בביטחון עצמי, בריאות מצוינת של הפה וחיוך מנצח.

בתוך כך, אנו מנהלים עם הילדים המגיעים למרפאה תקשורת ברמה שונה ואף מנגישים עבורם את הפרטים שחשוב שיכירו בשפה שמתאימה להם. בכך, תורם הביקור במרפאה ליצירת הרגלים נכונים אצל ילדך.

מרפאתנו עובדת עם ילדים ובני נוער בכל הגילאים ומתאימה לכל מטופל את הטיפול המתאים לו ביותר. במרפאה ניתן כמובן לקבל מגוון טיפולים לילדים, המלווים בשימוש בגז צחוק.

כאשר מדובר בילדים, אנו משתדלים לסיים את תכנית הטיפול בספר טיפולים מועט ככל האפשר ומתגמלים את הילדים במהלך המפגשים על גילוי אומץ, סבלנות והבנה. ילדים המטופלים במרפאתנו נהנים במהלך הטיפול מסרטי ילדים המוקרנים על מסך המותקן בתקרה, ובכך אנו מקלים עליהם במהלך הטיפול ומסיחים את דעתם ממנו.

שיטות טיפול

לשיחת ייעוץ

פרטיותך חשובה לנו!
לא נמסור את פרטייך לגורם אחר.
מה לא נעשה
כדי לשמור על החיוך שלהם?